Muzeum Českého krasu v Berouně | http://muzeum-beroun.cz

Papírový svět origami

Výstava | 14. 3. - 27. 5. 2012, vernisáž 14. 3. od 17 hodin | Jenštejnský dům, Husovo nám. 87, Beroun

Výstava origami v Berouně si klade za cíl předvést moderní origami v celé své šíři a přispět k boření mýtů spojených právě s papírovými skládankami. Na výstavě bude k vidění řada znamenitých ukázek těch nejpropracovanějších výtvorů nejen od zahraničních origamitů, ale i našeho autora Petra Stuchlého, který je světově proslulý mistr výčnělků a své modely si sám skládá. Nikdo jiný to totiž nedovede.

Český rozhlas, Odpoledne s dvojkou

Upoutávka v České televizi

TIP: Navštivte také naši další výstavu představující stolování v přírodě od klasických pikniků až po výletní restaurace a bufety. Výstava nese název Na plotnu zapomeňte!


Odkaz na tento příspěvek: http://muzeum-beroun.cz/01/2012/origami/

Citace:

muzeum: Papírový svět origami. Muzeum Českého krasu [online]. 31.1.2012 [cit. 19.4.2021 ]. Dostupné z http://muzeum-beroun.cz/01/2012/origami/.

Copyright © 2011 Muzeum Českého krasu v Berouně. Všechna práva vyhrazena.
Muzeum Českého krasu ochotně poskytne jakékoliv texty či obrázky nacházející se na této internetové stránce pro vzdělávací nebo propagační účely, nicméně si vyhrazuje právo na to, aby bylo k těmto položkám uvedeno příslušné autorství a aby jakémukoliv zveřejnění předcházelo písemné povolení.