Muzeum Českého krasu v Berouně | http://muzeum-beroun.cz

Jarní řemeslný jarmark v Geoparku Barrandien

Trhy | 4. - 5. 5. 2013 | Husovo nám. 87, Beroun

V sobotu od 9 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin.

Dvoudenní přehlídka hrnčířů a řemeslníků. Trhy jsou proslulé dobrým jídlem a pitím. Nerozlučně k nim patří i pohodová vystoupení hudebních skupin.


Pro návštěvníky proslulých berounských řemeslných a hrnčířských trhů Muzeum Českého krasu každoročně připravuje jarmark řemesel pod širým nebem v prostorách expozice Geopark Barrandien. Tato expozice pod širým nebem tak navodí iluzi pracovišť dovedných mistrů. Příjemným doplňkem bývá prodejní nabídka koření, bižuterie, hraček a lahůdek české kuchyně. Jako každý rok i letos doplní Středočeský kraj jarmark stánky chráněných dílen.

Response code is 404

Jedenáctý ročník dvoudenní přehlídky více než dvou stovek řemeslníků, z toho poloviny hrnčířů z celé republiky. Hrnčířské trhy s bohatým doprovodným programem, vinařským koutkem a stylovým občerstvením budou již tradičně probíhat na berounském Husově náměstí a v přilehlých ulicích.

Vstupné na jarmark do Geoparku Barrandien je 1 Kč. Každý návštěvník obdrží na tento víkend i poukázku na zlevněné vstupné do výstav i expozic muzea i na vyhlídku na Plzeňské bráně.


Odkaz na tento příspěvek: http://muzeum-beroun.cz/05/2013/jarni-remeslny-jarmark-v-geoparku-barrandien/

Citace:

muzeum: Jarní řemeslný jarmark v Geoparku Barrandien. Muzeum Českého krasu [online]. 1.5.2013 [cit. 26.5.2022 ]. Dostupné z http://muzeum-beroun.cz/05/2013/jarni-remeslny-jarmark-v-geoparku-barrandien/.

Copyright © 2011 Muzeum Českého krasu v Berouně. Všechna práva vyhrazena.
Muzeum Českého krasu ochotně poskytne jakékoliv texty či obrázky nacházející se na této internetové stránce pro vzdělávací nebo propagační účely, nicméně si vyhrazuje právo na to, aby bylo k těmto položkám uvedeno příslušné autorství a aby jakémukoliv zveřejnění předcházelo písemné povolení.