Muzeum Českého krasu v Berouně | http://muzeum-beroun.cz

Jarní hrnčířské a řemeslné trhy

Ohlédnutí | 7. a 8. 5. 2011 | Geopark Barrandien, Husovo nám. 87, Beroun

Dvoudenní přehlídka hrnčířů a řemeslníků. Trhy jsou proslulé dobrým jídlem a pitím. Nerozlučně k nim patří i pohodová vystoupení hudebních skupin.

Pro návštěvníky proslulých berounských řemeslných a hrnčířských trhů Muzeum Českého krasu každoročně připravuje jarmark tradičních řemesel pod širým nebem v prostorách expozice Geopark Barrandien. Tato expozice pod širým nebem tak navodí iluzi pracovišť dovedných mistrů hrnčířů, kovářů, dráteníků a dalších, dnes už téměř vymizelých řemesel. Příjemným doplňkem bývá prodejní nabídka koření, bižuterie, hraček a lahůdek české kuchyně.

Fotografie z jarního řemeslného jarmarku, 7. a 8. 5. 2011

Vážení trhovci,

v případě zájmu o zařazení do výběrového řízení na prodejní místo na dvoře Muzea Českého krasu (Geoparku Barrandien, Husovo nám. 87, Beroun) během jarních a podzimních hrnčířských trhů kontaktujte Mgr. Kláru Pilíkovou na e-mailu: etnograf(zavináč)muzeum-beroun.cz.

Geopark Barrandien - expozice pod širým nebem


Odkaz na tento příspěvek: http://muzeum-beroun.cz/05/2011/jarni-hrncirske-a-remeslne-trhy/

Citace:

muzeum: Jarní hrnčířské a řemeslné trhy. Muzeum Českého krasu [online]. 9.5.2011 [cit. 30.9.2023 ]. Dostupné z http://muzeum-beroun.cz/05/2011/jarni-hrncirske-a-remeslne-trhy/.

Copyright © 2011 Muzeum Českého krasu v Berouně. Všechna práva vyhrazena.
Muzeum Českého krasu ochotně poskytne jakékoliv texty či obrázky nacházející se na této internetové stránce pro vzdělávací nebo propagační účely, nicméně si vyhrazuje právo na to, aby bylo k těmto položkám uvedeno příslušné autorství a aby jakémukoliv zveřejnění předcházelo písemné povolení.