Kalendář akcí

Plán výstav, přednášek a dalších akcí do konce roku

Change Timezone Add to google calendarRefresh calendars
Agenda Calendar
Datum a časVýstavy, přednášky, besedyMísto konání
Březen, 2018
Zahájení 2. 3.
v 7:00.
Potrvá
do
10. 6.
Výstavy „Příběhy lesa“ a „Neviditelný lidský svět“

Členové fotoklubu připravili pro seniory a návštěvníky Domova „procházku lesem“, pan Viktor Sýkora jim poskytl pohled „pod povrch“ do prostředí plného neznámých, neuvěřitelně rozmanitých a důmyslných struktur.
Domov seniorů TGM, Pod Studánkou 1884, Beroun
 
Duben, 2018
Zahájení 29. 4.
v 10:00.
Potrvá
do
10. 6.
Výstava „Fotorici 2018 - Hudba“
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 29. 4.
v 10:00.
Potrvá
do
10. 6.
Výstava „ZVÍŘE- sochy Barbory Fausové, obrazy Miloslava Muškáta“
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Květen, 2018
Zahájení 1. 5.
v 10:00.
Potrvá
do
30. 9.
Sezóna 2018 v Muzeu Žebrák

Otevřeno víkendy a svátky.

Výstava „NA FRONTĚ I V ZÁZEMÍ“, stálé expozice „Galerie Jaroslava Hněvkovského“ a „Z dějin města Žebráku“.

NA FRONTĚ I V ZÁZEMÍ
Výstava přibližuje každodenní život mužů a žen na frontě i v zázemí za první světové války.
V letošním roce uplyne 100 let od ukončení válečného konfliktu, který navždy poznamenal dění v naší i světové společnosti. V současné době připomínají 1. světovou válku (1914-1918) již jen památníky obětem nebo hmotné artefakty a písemnosti uložené v muzeích, archivech a soukromých rukou.
S odkazem 1. světové války se lze setkat i ve sbírkách Muzea Českého krasu, kde se nachází předměty darované účastníky bojů nebo jejich potomky či příbuznými. Naše výstava není jen prezentací těchto sbírkových předmětů a jejich příběhů, ale je zároveň připomínkou odrazu válečných událostí v hořovickém regionu.
Muzeum Žebrák, Náměstí 89, Žebrák
 
Zahájení 2. 5.
v 10:00.
Potrvá
do
29. 10.
Sezóna Plzeňské brány 2018
Plzeňská brána - Muzeum Českého krasu v Berouně, Palackého, Beroun
 
Zahájení 19. 5.
v 9:00.
Potrvá
do
29. 10.
Výstava: „Hořovice a Velká válka 1914-1918“

Vernisáž výstavy: „Hořovice a Velká válka 1914-1918“ se uskuteční v den, kdy si připomínáme Mezinárodní den muzeí a galerií.
Výstava představí fotografie a předměty vztahující se k Hořovicím za první světové války, k vidění bude do neděle 28. 10. 2018.
Muzeum Hořovicka, Starý zámek Hořovice, Vrbnovská 27, Hořovice
 
Zahájení 26. 5.
v 8:30.
Českým krasem za Hagenem - oslava Evropského dne chráněných území 2018

AOPK ČR, RP Střední Čechy - Správa CHKO Český kras ve spolupráci s Muzeem Českého krasu a dalšími připravili tradiční 12 km dlouhou, pro tento účel připravenou, jednodenní naučnou stezku.
8:30 – 11:00 prezence u pošty v Karlštejně
Naše muzeum budeme mít stanoviště v lomu Na chlumu s prezentací geologie.
CHKO Český kras
 
Zahájení 26. 5.
v 9:00.
Flerjarmark

Využijte možnosti pořídit nejrůznější ručně vyráběné dekorace, ozdoby, bytové doplňky, svíčky nebo šperky na FlerJarmarku v Geoparku Barrandien.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Červen, 2018
Zahájení 2. 6.
v 9:00.
Potrvá
do
3. 6.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.

Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 2. 6.
v 9:30.
Geologická exkurze okolím Žebráku aneb putování za unikátem

Sraz účastníků: 9.30 před budovou Muzea Žebrák na náměstí
Vydejte se s námi na poučnou vycházku okolím Žebráku do minulosti staré stovky milionů let. Přímo u vstupu do hradu Točník objevíme pozůstatky pradávných moří. Dále se dotkneme podmořských sopek, zavítáme k tropickému močálu zasypanému sopečným popelem a třeba se i dotkneme dna prastaré řeky
okolí Žebráku
 
Zahájení 6. 6.
v 17:00.
Festival Stranou - evropští básníci naživo

Mluvím tvou řečí – Již tradiční čtení poezie v rámci festivalu Stranou 2018 - evropští básníci naživo. Čeští, polští, rakouští, rumunští a slovinští autoři představují svou tvorbu.
Mircea Dan Duta (RO) / Katarina Gomboc (SLO) / Markéta Hejná (ČR) / Ondřej Hložek (ČR) / Milan Hrabal (ČR) / Genowefa Jakubowska-Fijałkowska (PL) / Barbara Korun (SLO) / Jani Oswald (A/SLO) / Jurij Paljk (IT/ SLO) / Ana Porenta (SLO) / Simona Racková (ČR) / Jan Štolba (ČR).
Hudba: Petr Hejný - violoncello & Josef Kekula - housle.
Večerem budou provázet Lenka a Peter Kuharovi.
Další akce festivalu Stranou naleznete na festivalstranou.cz

11. ročník mezinárodního literárního festivalu Stranou

Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 8. 6.
v 18:00.
Muzejní noc 2018 na téma: 100 let republiky

V roce 2018 opět navážeme na spolupráci s Muzeem berounské keramiky a Hvězdárnou Žebrák. Akce připomene výročí sta let od vzniku Československé republiky pomocí plnění úkolů, které návštěvníky zábavnou formou poučí o některých historických souvislostech jejího vzniku.

Součástí programu bude také představení loutkového divadla.
Jako „spouštěč“ událostí, které vyústily v první světovou válku (na jejímž konci byl rozpad monarchie a vznik tzv. nástupnických států) se uvádí Sarajevský atentát. Během večera se proto třikrát setkáme s postavou tohoto sarajevského atentátníka v představení „Příběh Gavrila Principa“ (každé vystoupení asi 20 min.).

Stanoviště s úkoly na Vás budou čekat v obou muzeích, v Geoparku Barrandien i na Plzeňské bráně.

Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 12. 6.
v 17:00.
přednáška: Hospodářské dvory na Hořovicku

Cílem přednášky bude přiblížit podobu hospodářských dvorů z několika bývalých velkostatků rozkládajících se na území Berounska a Hořovicka. Jedná se o panství Hořovické, Liteň, Lochovice, Osov, Točník a Zbiroh a menší statky například Karlštejn, Lužce nebo Želkovice. Dvory postavené nebo upravené zejména v průběhu 18. - 19. století mají často pozoruhodné stavebně-architektonické i funkční řešení. Dvory budou charakterizovány jednak jako celky a dále bude věnována pozornost jednotlivým hospodářským budovám - sýpkám, stodolám, chlévům nebo ovčínům.
Akce se uskuteční ve spolupráci s Městskou knihovnou Ivana Slavíka Hořovice.
přednášející: Ing. Jan Žižka, ředitel Národního památkového ústavu územního odborného pracoviště středních Čech v Praze
Muzeum Hořovicka, Starý zámek Hořovice, Vrbnovská 27, Hořovice
 
Zahájení 14. 6.
v 18:00.
přednáška: Mnichovská krize a československá armáda

Mezi osudové „osmičkové“ roky nezpochybnitelně patří i rok 1938. Přijetí Mnichovské dohody rázně ukončilo krátké, pouze dvacetileté období existence novodobého samostatného státu, od té doby zvaného „první republika“. Kapitulace bez boje znamenala i degradaci idejí, na nichž meziválečná republika stála. Jedním z největších traumat byl krach myšlenky branné připravenosti národa. Ukázalo se, že ani hrdá a poměrně silná armáda nemohla zaručit suverenitu. Obranyschopnost Československa v září 1938 je dnes stále diskutovaným tématem. K válce nedošlo a tak její úroveň zůstává velkou neznámou. Názory na československou meziválečnou armádu se v průběhu desítek let postupně tříbily a posléze i zbavovaly ideologických a politických tlaků, nánosů a klišé, na druhou stranu slábne historická paměť v podobě osobního prožitku a společné paměti. Jak tedy lze dnes pohlédnout na starou a mnohokrát do omrzení diskutovanou „kvadraturu kruhu“ otázky, zda jsme se měli či mohli v osudném září 1938 bránit?
přednášející: Mgr. et. Mgr. Zdenko Maršálek, Ph.D., Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Praha
Třetí přednáška roku 2018 z cyklu významných výročí, která se váží k českým a československým dějinám moderní éry.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 21. 6.
v 17:00.
Vernisáž výstav „Neolit - Neuvěřitelný svět prvních zemědělců mezi Ohří a Berounkou“ a „1968: Satira a tanky“ spojená s doprovodným programem

Výstava „Neolit" prezentuje život v době před více jak sedmi tisíci lety nálezově a informačně bohatou formou, s vizuálně i technicky propracovanými detaily a hlavně hravě. Zapojíme všechny smysly návštěvníků do zkoumání minulosti nejen našeho regionu.
Výstava „1968: Satira a tanky“ zachycuje náladu a děj několika dní konce srpna roku 1968 – fotografie, letáky, oficiální i neoficiální periodika.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 22. 6.
v 10:00.
Potrvá
do
11. 11.
Výstava „1968: Satira a tanky“

Vernisáž výstavy 21. 6. 2018
Výstava zachycuje náladu a děj několika dní konce srpna roku 1968 – fotografie, letáky, oficiální i neoficiální periodika.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 22. 6.
v 10:00.
Potrvá
do
30. 9.
Výstava „Neolit - neuvěřitelný svět 1. zemědělců mezi Ohří a Berounkou“


Vernisáž výstavy 21. 6. 2018 spojená s doprovodným programem.
Výstava prezentuje život v době před více jak sedmi tisíci lety nálezově a informačně bohatou formou, s vizuálně i technicky propracovanými detaily a hlavně hravě. Zapojíme všechny smysly návštěvníků do zkoumání minulosti nejen našeho regionu.

Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 22. 6.
v 17:00.
Muzejní noc v Muzeu Žebrák na téma 1. světová válka

Téma muzejní noci je vázáno na expozice a výstavu a ponese se v duchu 100. výročí od vzniku republiky. Doprovodný program bude probíhat u příležitosti výstavy „Na frontě i v zázemí“ ve spolupráci s ARMY Muzeem ve Zdicích. V průběhu večera bude oživenou formou názorných ukázek a povídání přiblížena výstroj a výzbroj vojáků bojujících v 1. světové válce.
Hudební vystoupení zajistí poberounská kapela Třehusk, která zahraje lidové či zlidovělé písničky z vojenského prostředí. Inspirací pro zařazení těchto písniček do repertoáru kapely byly dva staré deníky zaplněné autentickými, emotivními popisy života v kasárnách c. a k. rakousko-uherské armády, resp. v zákopech Velké války, přesunů na bojiště i z něj, vzpomínkami na domov, blízké a – texty písní, z nichž mnohé už dávno upadly v zapomnění. Tradiční zakončení muzejní noci proběhne na Hvězdárně Žebrák pozorováním noční oblohy dalekohledem z kopule.

Muzeum Žebrák, Náměstí 89, Žebrák
 
Zahájení 30. 6.
v 9:00.
Potrvá
do
1. 7.
Máš vysvědčení?

Máš vysvědčení? Nevadí, že je třeba i 30 let staré! Pochlub se nám v muzeu a máš tento víkend vstup za 1,- Kč
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána, Muzeum Hořovicka, Muzeum Žebrák
 
Červenec, 2018
Zahájení 3. 7.
v 9:00.
Den s paleontologem

Máte doma zkameněliny nebo kameny a nevíte jaké? - Přijďte do muzea a náš paleontolog se pokusí o jejich určení, stanovení stáří či přiblížení jejich vzniku.
Dny s paleontologem probíhají v Geoparku Barrandien – expozice na dvoře Muzea Českého krasu v Berouně (vstup ze Slapské ul.)
Muzeum Českého krasu v Berouně - Geopark Barrandien
 
Zahájení 4. 7.
v 16:00.
Bubnování v Geoparku Barrandien

Základy techniky hry a jednoduché rytmy představí jazzový hudebník Jan Bísek.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Zahájení 7. 7.
Potrvá
do
9. 7.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.

Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 17. 7.
v 16:00.
Bubnování v Geoparku Barrandien

Základy techniky hry a jednoduché rytmy představí jazzový hudebník Jan Bísek.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Zahájení 18. 7.
v 9:00.
Hrátky za muzejními vrátky

V příjemném prostředí venkovní expozice geoparku na děti budou čekat hry v podobě střelby na kance, medvěda a rytíře, či další úkoly zaměřené na zručnost dětí.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Zahájení 28. 7.
v 9:00.
Hrátky za muzejními vrátky

V příjemném prostředí venkovní expozice geoparku na děti budou čekat hry v podobě střelby na kance, medvěda a rytíře, či další úkoly zaměřené na zručnost dětí.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Srpen, 2018
Zahájení 4. 8.
v 9:00.
Potrvá
do
5. 8.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 7. 8.
v 9:00.
Den s paleontologem

Máte doma zkameněliny nebo kameny a nevíte jaké? - Přijďte do muzea a náš paleontolog se pokusí o jejich určení, stanovení stáří či přiblížení jejich vzniku.
Dny s paleontologem probíhají v Geoparku Barrandien – expozice na dvoře Muzea Českého krasu v Berouně (vstup ze Slapské ul.)
Muzeum Českého krasu v Berouně - Geopark Barrandien
 
Zahájení 8. 8.
v 9:00.
Hrátky za muzejními vrátky

V příjemném prostředí venkovní expozice geoparku na děti budou čekat hry v podobě střelby na kance, medvěda a rytíře, či další úkoly zaměřené na zručnost dětí.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Zahájení 18. 8.
v 9:00.
Hrátky za muzejními vrátky

V příjemném prostředí venkovní expozice geoparku na děti budou čekat hry v podobě střelby na kance, medvěda a rytíře, či další úkoly zaměřené na zručnost dětí.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien
 
Zahájení 24. 8.
v 15:00.
Odpoledne s netopýry

Přednášku s promítáním pořádá muzeum ve spolupráci s ZO ČSOP Nyctalus. Uvidíte živé ochočení netopýry, které si můžete zblízka prohlídnout, pohladit či nakrmit. Součástí akce bude i netopýří poradna, naučná stezka o netopýrech, výstavka o ochraně netopýrů v podzemí. Můžete získat informační a propagační materiály, netopýří suvenýry. Pro malé i velké návštěvníky připravujeme netopýří dílničku.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 25. 8.
v 18:00.
Hradozámecká noc v Muzeu Hořovicka

Program na nádvoří Starého zámku Hořovice přinese loutkovou pohádku, koncert žesťového souboru, prohlídku expozice Muzea Hořovicka a pozorování noční oblohy.
Starý zámek Hořovice, Vrbnovská 27, Hořovice
 
Září, 2018
Zahájení 1. 9.
v 9:00.
Potrvá
do
2. 9.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 8. 9.
v 8:00.
Potrvá
do
9. 9.
Řemeslný jarmark v Geoparku Barrandien + Dny evropského dědictví

Podzimní řemeslné trhy v Muzeu Českého krasu se již tradičně spojují s oslavou Dnů evropského dědictví. Ve dnech 8. – 9. září 2018 je proto vstupné do poboček muzea v Berouně dobrovolné, platí to i pro Muzeum Hořovicka ve Starém zámku v Hořovicích. Muzeum budete moci o trzích navštívit v sobotu od 8 do 18 hod., v neděli od 9 do 17 hod.

Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána, Muzeum Hořovicka, Muzeum Žebrák
 
Zahájení 13. 9.
v 18:00.
přednáška: Únor 1948 jako praktický pokus o zlepšení tradiční politiky

Téma se tentokrát soustředí nikoli na změnu charakteru státnosti jako takové (ta byla definována již v roce 1945), ale na vnitropolitický mocenský boj. V konečném důsledku se tak jednalo jak o mocenský, tak ideologický střet, který stál na počátku etapy nové totality v Československu. Přednáška se soustředí na debaty o politickém režimu při nástupu komunistického vládnutí, na kritiky parlamentní demokracie spojené s nabídkou efektivnějšího a spravedlivějšího státu. Po odstavení tzv. odcizených a zkorumpovaných elit od moci mělo dojít k ukončení politických střetů a využití uvolněné energie ke všeobecnému pokroku, kultivaci a zlepšení životních podmínek.
přednášející: Mgr. Tomáš Zahradníček, Ph.D., Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Praha
Čtvrtá přednáška roku 2018 z cyklu významných výročí, která se váží k českým a československým dějinám moderní éry.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Říjen, 2018
Zahájení 6. 10.
v 9:00.
Potrvá
do
7. 10.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 11. 10.
v 17:00.
Vernisáž výstavy „T. G. M. mýtus a skutečnost“

Výstava připomene osobnost 1. československého prezidenta i dobu, ve které žil. Představí také dobové předměty ze sbírek Muzea Českého Krasu a Muzea T. G. M. Rakovník, v jehož spolupráci výstava vznikla.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 12. 10.
v 9:00.
Potrvá
do
11. 11.
Výstava „T. G. M. mýtus a skutečnost“

Výstava připomene osobnost 1. československého prezidenta i dobu, ve které žil. Představí také dobové předměty ze sbírek Muzea Českého Krasu a Muzea T. G. M. Rakovník, v jehož spolupráci výstava vznikla.

Vernisáž výstavy 11. 10. 2018 od 17 hod.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 13. 10.
v 10:00.
Geologická exkurze do Skryjí


Vycházka přímo na naleziště v doprovodu geologa a paleontologa.
Skryje, 270 42 Skryje, Česko
 
Zahájení 28. 10.
Den Středočeského kraje

Pobočky v Berouně:Jenštejnský dům, Geopark Barrandien,Plzeňská brána - otevřeno 10-12 a 12:45-17 hod.

Muzeum Hořovicka -otevřeno 10-12 a 12:30-17 hod.

Muzeum Žebrák- otevřeno 9-12 a 12:45-17 hod.

Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána, Muzeum Hořovicka, Muzeum Žebrák
 
Zahájení 31. 10.
v 9:00.
Halloween v Muzeu

Tento říjnový den oslavíme ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Beroun. Na děti bude čekat plno hrůzostrašných úkolů, za jejich splnění dostavou od muzejních strašidel odměnu. Děti s doprovodem v muzeu přivítáme hlavně v odpoledních hodinách, dopoledne je určeno především pro školky, školy a další skupiny.
9-12 a 13-18 hod.
Rezervace škol a skupin v DDM Beroun
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Listopad, 2018
Zahájení 3. 11.
v 9:00.
Flerjarmark

Využijte možnosti pořídit nejrůznější ručně vyráběné dekorace, ozdoby, bytové doplňky, svíčky nebo šperky na FlerJarmarku v Geoparku Barrandien.
Geopark Barrandien - Muzeum Českého krasu v Berouně, Husovo náměstí 87, Beroun (vstup ze Slapské ul.)
 
Zahájení 3. 11.
v 9:00.
Potrvá
do
4. 11.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 8. 11.
v 18:00.
přednáška: Konec nadějí pražského jara 1968

Poslední díl cyklu bude věnován pokusu o reformu socialistického modelu v letech 1967-68 a jeho ukončení intervenčním zásahem vojsk Varšavského paktu. Přednáška se zaměří na politické pozadí procesu tzv. pražského jara a jeho vojenských, mezinárodních i kulturních přesahů.
přednášející: PhDr. Oldřich Tůma, Ph.D., Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Praha
Poslední přednáška roku 2018 z cyklu významných výročí, která se váží k českým a československým dějinám moderní éry.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 22. 11.
v 17:00.
Vernisáž výstavy „Matěj Warous a řemeslo perníkářské“
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 23. 11.
v 9:00.
Potrvá
do
20. 1.
Výstava „Matěj Warous a řemeslo perníkářské“


Výstava nabízí procházku cestou od tradiční perníkářské výroby po moderní výrobu cukrářskou, představí Matěje Warouse a další pernikáře a cukráře Berounska 19. a 20. století.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 29. 11.
v 17:00.
Vernisáž výstavy „Andělská noc“


Výstava„Andělská noc“ představí sérii obrazů Lucie Suché.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Zahájení 30. 11.
v 9:00.
Potrvá
do
20. 1.
Výstava „Andělská noc“


Výstava„Andělská noc“ představí sérii obrazů Lucie Suché.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Prosinec, 2018
Zahájení 1. 12.
v 9:00.
Potrvá
do
2. 12.
První víkend v měsíci

První víkend v měsíci zveme všechny návštěvníky na prohlídku muzea za jednotnou cenu 5,- Kč za osobu.
Muzeum Českého krasu v Berouně, Geopark Barrandien, Plzeňská brána
 
Zahájení 2. 12.
v 14:00.
Mikuláš v muzeu

V Muzeu Českého krasu jsme pro vás připravili ve spolupráci s DDM Beroun program pro malé i velké návštěvníky. Akce Mikuláš v muzeu má podtitul „v pekle trošku postrašíme, v nebi zase pochválíme“. Na všechny tedy čekají rozverní čertíci v pekle, ale i Mikuláš a anděl v nebi. Je možné přinést i svojí nadílku a seznam hříchů malých ratolestí.
Program je třeba zamluvit v DDM Beroun
14 - 19 hod., cena za dítě 100,- Kč, doprovod 1,- Kč.
Muzeum Českého krasu, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Česko
 
Events plugin by anmari | Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu