„Příběhy lesa“ a „Neviditelný lidský svět“

výstavy v domově seniorů TGM | vernisáž 1. 3. 2018 od 15 hod., výstava 2. 3. – 10. 6. 2018

Domov seniorů TGM, Pod Studánkou 1884, Beroun

Členové fotoklubu připravili pro seniory a návštěvníky Domova „procházku lesem“, pan Viktor Sýkora jim poskytl pohled „pod povrch“ do prostředí plného neznámých, neuvěřitelně rozmanitých a důmyslných struktur.

vernisáž 1. 3. 2018 od 15 hod., výstava 2. 3. – 10. 6. 2018

PŘÍBĚHY LESA

Fotoklub Beroun

V březnu byla v Domově seniorů TGM v Berouně otevřena výstava Fotoklubu Beroun pod názvem Příběhy lesa. Členové fotoklubu připravili pro seniory a návštěvníky Domova procházku lesem. Na fotografiích jsou k vidění stromová zátiší, lesní pěšinky ve všech ročních obdobích z blízkého i dalekého okolí Berounska. Zároveň pan Ladislav Dvořák doplnil toto setkání lesními obyvateli - srnkami, jeleny, zajíci, které nafotografoval při svých toulkách po lesních mýtinách a dotvořil tak vjemovou atmosféru lesních zátiší a příběhů.

NEVIDITELNÝ LIDSKÝ SVĚT

Viktor Sýkora

Člověk tráví většinu svého života ve stejném prostředí, obklopen důvěrně známými předměty. Ale je tomu opravdu tak? Většinu informací o světě získáváme pomocí zraku, který má však svá omezení. Jak vypadá „náš svět“, jestliže se podíváme pod povrch, využijeme jiné než viditelné světlo anebo se podíváme opravdu zblízka? Překvapivou odpověď můžete najít pomocí fotografií na výstavě Neviditelný lidský svět. Po jejím zhlédnutí zjistíte, že žijeme v prostředí plném rozmanitých a důmyslných struktur a objevíte fantaskní krajiny osídlené děs vyvolávajícími tvory.
| Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu