Workshop – kreslení a malování s Lucií Crocro (kresba, pastel, olejomalba)

Výtvarný workshop | 22. srpna 2019, 14 - 17 hod.

POZOR!!!

EDIT 20. 8. 2019 – WORKSHOP JE MOMENTÁLNĚ VYPRODÁN

TERMÍNY DALŠÍCH KURZŮ BUDOU ZVEŘEJNĚNY

Další termín úspěšného uměleckého kurzu kreslení a malování s lektorkou, akademickou malířkou Lucií Crocro (více o lektorce na www.luciecrocro.com) se uskuteční ve čtvrtek 22. srpna 2019 od 14 – 17 hodin.

Seminář je určen pro milovníky umění a přírody, kteří se rádi nechají inspirovat rostlinami. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, kurz nenavazuje na předchozí setkání, rádi přivítáme nové zájemce!

Je možné si zvolit kresbu černobílou nebo akvarelovými pastelkami, pastel a olejomalbu. Budeme společně objevovat krásu zátiší a architekturu rostlin, světla, stíny, linie, objemy a barevné variace v kompozici. V případě příznivého počasí se akce uskuteční v inspirativním prostředí Geoparku Barrandien.

Objednání na tel. 311 624 101 nutné.

Vzhledem k neutuchajícímu zaájmu, který nás velmi těší, již dojednáváme program a termíny dalších workshopů!