Jak jsem vyhrál válku (Středočeské kulturní léto)

divadlo - Středočeské kulturní léto | 23. června 2022, 19.30

Divadlo A. Dvořáka Příbram uvede 23. června 2022 v Hořovicích komedii Jak jsem vyhrál válku. Oblíbená a úspěšná komedie z pera Patricka Ryana diváky pobaví i dojme. Uvidíte příběh vojáka Ernesta Goodbyho, který se svérázně potýká s mašinérií armády. Svým naivním a důkladně poctivým přístupem ke všemu a všem uvádí v šílenství ty, kteří v rozkazech a drilu nalezli smysl svého života. Každý nadřízený se ho snaží co nejdříve zbavit!

V hlavní roli herec, muzikant a moderátor Aleš Háma.

Pořadatel: Muzeum Hořovicka (pobočka Muzea Českého krasu)

Místo: nádvoří Starého zámku, Vrbnovská 27, Hořovice

Začátek: 19:30

Vstupné: 200 Kč

Vstupenky je možné zakoupit od 1. června na pokladně Muzea Hořovicka v otevírací době úterý až neděle 9 – 12 a 12:30 – 17 hod.

Rezervace na tel. 311 624 101 nebo na emailu pokladna@muzeum-beroun.cz

On-line předprodej na https://goout.net/cs/listky/jak-jsem-vyhral-valku/hlqn/

Akce se koná s finační podporou Středočeského kraje v rámci festivalu Středočeské kulturní léto.
Muzeum Českého krasu v jeho rámci ještě uspořádá 15. 7. 2022 v Berouně koncert Štěpána a Jana-Matěje Raka a 19. 8. 2022 na hradě Točník koncert Karla Plíhala.