Středočeská skutečná liga – koncert Hořovice

Rockový minifestival | 11. září 2022, 12.00–18.30

Muzeum Hořovicka, pobočka MČK, spolupořádá v neděli 11. září 2022 semifinálové kolo hudební soutěže Středočeská skutečná liga.

Jedná se o největší hudební soutěž založenou na autorské tvorbě a především na živém hraní všech přihlášených kapel, která existuje od roku 2003.

Koncerty rockových kapel z regionu proběhnou na nádvoří Starého zámku v Hořovicích.

Přijďte podpořit začínající hudebníky napříč žánry od folku, pop-rocku až k metalu.

Uslyšíte i místní kapelu Futro s Mirkou Volfovou a svými hlasy můžete rozhodnout o finalistech soutěže.

Program

Kapela

Začátek

TNS

12:00

VOSOLIT!

12:55

Mirka Volfová & Futro

13:50

Doggybag

14:45

Infinity

15:40

Nazgul

16:35

Youlie

17:30

O soutěži

Projekt má za cíl vyhledat a podpořit začínající hudební skupiny a nalézt nové talenty ve Středočeském kraji. Dále upozornit české publikum na Středočeský kraj a jeho talenty, získat zájem široké veřejnosti, producentů a dalších odborníků v oboru.

Soutěž má také mladým lidem ukázat, že má smysl věnovat se něčemu navíc, rozvíjet sám sebe, motivovat je na cestě k tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času. Jako jediná soutěž v České republice umožní rozsáhlému počtu kapel vzájemné měření sil na Open Air akcích a zajistí tak objektivní a spravedlivé posouzení kvality hudebního uskupení.

Talentová soutěž, „Středočeská Skutečná liga 2022“ je organizovaná celkem do šesti samostatných kol, konkrétně se jedná o tři základního kola, dvě semifinále a finále. Doporučujeme, aby si kapely pozvaly na Open Air koncerty své příznivce a kamarády, kteří pomohou vytvořit lepší atmosféru a jistě zvýší energii kapely na pódiu.

Vstup zdarma
| Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu