TZ koncert Karla Plíhala na hradě Točník (Středočeské kulturní léto) – 19. 8. 2022

Karel Plíhal vystoupí v rámci Středočeského kulturního léta na Točníku

Městské muzeum v Žebráku, pobočka MČK, pořádá na hradě Točníku koncert Karla Plíhala a Petra Fialy.

Písničkář, kytarista, textař, básník a aranžér Karel Plíhal, hrající nyní na mandolu, těší své posluchače již čtyřicet let. Program koncertu v nezaměnitelné atmosféře hradu Točník představí průřez jeho tvorbou, uslyšíte výběr z nejznámějších skladeb. Hudební vystoupení bude proložené autorskými básněmi, které reflektují drobnosti každodenního života. Karel Plíhal je čtyřnásobný držitel ceny hudebního festivalu Porta. Za své album Vzduchoprázdniny, které vyšlo v roce 2012, získal Cenu Anděl v kategorii Folk & Country. Od roku 2018 jej na koncertech doprovází kytarista Petr Fiala.

Název akce: koncert Karla Plíhala a Radima Fialy

Termín: 19. srpna 2022, 19.30

Místo: pod širým nebem na nádvoří hradu Točník

Vstupné: 250 Kč

Vstupenky je možné akoupit předem na

a od 12. července 2022 na pokladně Městského muzea v Žebráku, Muzea Hořovicka a berounského Muzea Českého krasu. Rezervace na tel. 311 624 101 nebo emailem na pokladna@muzeum-beroun.cz. V prodeji budou také na místě v den koncertu.

Koncert se koná s finanční podporou Středočeského kraje jako součást festivalu Středočeské kulturní léto.

V průběhu odpoledne se před hradem Točníkem uskuteční zážitkový program Odpoledne s geologem.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě obraťte.

Mgr. Vlastimil Kerl

pracovník propagace, PR a marketingu

vedoucí oddělení návštěvnického provozu

Muzeum Českého krasu, p.o.

Husovo náměstí 87, 266 01 Beroun

www.muzeum-beroun.cz