CHYSTÁME: Jiří Bezděkovský – český houslista a pedagog

Vernisáž, vzpomínkový večer | 4. února - 1. března 2020

Vernisáž komorní výstavy a vzpomínkový večer u příležitosti 100 let od narození koncertního mistra Symfonického orchestru Československého rozhlasu a primária Berounského komorního orchestru. Součástí vernisáže bude také vystoupení žáků berounské ZUŠ Václava Talicha, která se spolupodílí na organizaci výstavy.

Působení Jiřího Bezděkovského bylo výrazně provázáno s Berounem, Václavem Talichem, Lidovou školou umění (nyní ZUŠ V.Talicha) a Berounským komorním orchestrem.
V únoru 2020 by se pan Bezděkovský dožil sta let, při této příležitosti jsme se rozhodli uctít jeho památku a část z pozůstalosti představit veřejnosti.
Máte-li zájem vzpomenout na výjimečnou uměleckou osobnost, která zanechala v našem kraji výraznou stopu, zveme vás na vzpomínkový večer,
kterým vás budou hudbou i slovem provázet spolupracovníci, žáci a přátelé Jiřího Bezděkovského.

Vstup na vernisáž a vzpomínkový večer zdarma.