Objevte zmizelý Beroun nebo suvenýry z jeskyní

Nepřehlédněte | od února 2013

Pokladna Muzea Českého krasu

Blíží se březen – měsíc knihy. I my jsme pro Vás připravili několik knižních novinek (Josef Vávra: Paměti královského města Berouna, Miloš Garkisch: Zmizelé Čechy: Beroun, časopis Český kras 2012, Michal Hejna: Lomy a vápenice v srdci Českého krasu, Jiří Mika: Mezi alembikem a spilkou), které si můžete zakoupit na pokladně muzea. A nezůstane jen u knih, velký zájem vzbuzují i další suvenýry muzea. Mezi již tradičně nejoblíbenější patří vizitky muzea a knížečky na krk.

Nově si Vám dovolujeme nabídnout knížku od Miloše Garkische – Zmizelé Čechy: Beroun.

Pod společným označením Zmizelé Čechy, Morava a Slezsko vydává nakladatelství Paseka edici, která má připomenout zaniklou tvář měst i celých regionů se zřetelem na jejich historický či umělecký význam a na sílu genia loci, na jehož vytváření se podíleli naši předkové.

Nabízíme také krásná těžítka z  krápníků s miniaturou mamuta nebo netopýra, těžítka s řezy krápníků či s kousky kamenů.

Knížečky na krk s malým obrázkem potěší snad každého malého výletníka, který si rád zaznamenává své dojmy a nechce se vláčet s těžkým deníkem.

V brzké době vydáme novou kolekci barevných sešítků na razítka s motivy trilobitů a budovy muzea na titulní straně, do které si mohou dávat razítka a zapisovat si poznámky z cest a výletů děti i dospělí.
| Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu