Hrátky za muzejními vrátky

Hravé aktivity pro děti | 30. července, 8. a 17. srpna 2019, 9 - 16 h

Je vám venku vedro? Nudíte se doma? Přijďte se zchladit a zabavit do našeho Geoparku Barrandien. Pod širým nebem (kdyby bylo deštivo, schováme se do naší tvořivé dílny) budou pro děti připraveny hravé úkoly, soutěže a stanoviště různého druhu. Jako bonus si můžete prohlédnout geopark, kde si můžete najít a odnést vlastní zkamenělinu či postavit tzv. mužíka.

Termíny a témata:

2. července 2019 – žáby – přijďte se podívat na naše jezírko plné pulců a nechte se inspirovat k vlastnoruční výrobě žabiček z papíru, filcu či vlašského ořechu

30. července 2019 – kuličky (výroba cvrnkacích kuliček, jedinečný stůl na hraní kuliček a další aktivity).

8. srpna 2019 – tvoření z papíru (klasické skládačky lodičky, čepice, letadýlka a moderní origami)

17. srpna 2019 – žáby – - přijďte se podívat na naše jezírko plné pulců a nechte se inspirovat k vlastnoruční výrobě žabiček z papíru, filcu či vlašského ořechu

Vždy v čase 9 – 16 h. Změna programu vyhrazena.

Vstupné 30 Kč/dítě, 10 Kč/rodič (bez tvoření).