Hlasujte pro berounský strom v soutěži!

Zajímavost | nepřehlédněte

V Muzeu Českého krasu bude umístěn podpisový arch – Hlasujte pro berounský strom v soutěži!

Památný buk u základní školy na Wagnerově náměstí v Berouně bojuje v soutěži o titul Strom roku! Podpořit berounského finalistu s číslem 6 může každý. Pravidla jsou jasná: Čím více hlasů získá, tím výše se umístí. Vyzýváme proto všechny, kteří chtějí pomoci k vítězství: Pošlete berounskému zástupci svůj hlas.

Vybrat si můžete ze dvou způsobů:

+ zaslání rádcovské DMS zprávy
Pomocí DMS zprávy můžete svého finalistu podpořit přímo z mobilního telefonu.

Stačí odeslat DMS STROM6 na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, z toho 27 Kč půjde na výsadbu a ochranu stromů v místě, kde finalista roste. DMS můžete posílat až do 10. října 2013. Každý může poslat DMS vícekrát.

+ podepište hlasovací archy

Archy, jejichž nákup financuje město Beroun, je možné podepsat na těchto místech: Městské informační centrum, muzeum, kino aj.

Nebo si je můžete sami stáhnout na www.stromroku.cz. Aby byl hlasovací arch platný, je potřeba ho označit číselným kódem, který se objednává a hradí. Jejich cena je 60 Kč a vejde se na ně 20 podpisů. Každý se ale smí podepsat jen jednou! Zaplacené archy označené kódem pošlete do 10. října 2013 na adresu Strom roku, Nadace Partnerství, Údolní 33, 602 00 Brno.
Výtěžek poputuje na výsadbu a ochranu stromů v místě, kde finalista
| Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu