Letní soutěž ČT Déčka – Konec telky

Pro děti | červenec a srpen 2023

AKTUALIZACE: Konec soutěže se blíží, letáky budeme vydávat do středy 30. 8. včetně, po tomto datu už ne. Hesla získaná z letáků mohou děti na webu zadávat až do 3. 9. včetně.

Naše muzeum se opět zapojilo do letní prázdninové soutěže ČT Déčko – Konec telky.

Zlomyslný Černobíl se vrací na scénu s cílem totálně zničit telku, kterou z duše nenávidí. Rozhodl se vysát z ní šťávu a zbavit ji tak všeho, co na ní mají lidé rádi.
Stáhni si do mobilu aplikaci Léto s Déčkem a pomoz Prze a ostatním kamarádům z Déčka zastavit Černobíla a vrať telce kapku šťávy!
To můžeš dělat plněním úkolů – naše muzeum je na mapě označeno jako červené stanoviště. Deník zachránce, herní kódy a odměny získáte na pokladně muzea v Berouně.
Více informací o soutěži zde.