Edukační programy středočeských muzeí a galerií

Katalog vzdělávacích programů |

Muzea a galerie nejsou jen prostorem pro výstavy a expozice, ale také místem moderního vzdělávání.

Za spolupráce Odboru kultury a památkové péče Krajského úřadu Středočeského kraje a příspěvkových organizací v oblasti kultury vznikl katalog obsahující téměř 300 programů nabízených těmito organizacemi v rámci neformálního vzdělávání školám a školským zařízením pro všechny věkové kategorie – děti v mateřských školách, na 1. a 2. stupni základních škol a pro studenty středních škol.

Interaktivní katalog nabízí přehled edukačních aktivit rozdělených podle tematických oblastí. Jeho účelem je poskytnout pedagogickým pracovníkům informace o možnostech propojení výuky různých předmětů s akcemi a expozicemi aktuálně probíhajícími v kulturních zařízeních a inspirovat je k návštěvě. Najdete v něm také nabídku Muzea Českého krasu.

Katalog ke stažení ZDE.