Open-air koncert – Karlovarský symfonický orchestr

Koncert | 16. září 2022, 18.30–19.30 hod.

V Berouně proběhne 16. září 2022 mimořádná hudební událost. Pod širým nebem vystoupí na zdejším Husově náměstí Karlovarský symfonický orchestr.

Koncert začne v 18.30 hod a potrvá hodinu. Vstup je zdarma, k dispozici bude cca 100 míst k sezení, počet míst na stání není omezen.

Akci pořádá  Talichovo Berounsko, z.ú. ve spolupráci s berounským Muzeem Českého krasu a s finační podporou Středočeského kraje k výročí 40 let Mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun.

V den koncert bude v Muzeu Českého krasu zpřístupněna nová výstava Václav Talich & festival Talichův Beroun, která představuje umělecký a osobní život jednoho z nejvýznamnějších českých dirigentů 20. století, který je spjat s Berounem. K vidění jsou fotografie, partitury, divadelní programy, dopisy od přátel a obdivovatelů, propagační materiály festivalu atd.

Muzeum bude v pátek mimořádně otevřeno od 12.30 do 21 hod.