Časopis Český kras

Již v prodeji | únor 2020

A je to tady.

Odborný časopis pro regionální výzkum ČESKÝ KRAS (45/2019), který naše muzeum vydává od r. 1976, je již v prodeji!

Tematický záběr je jako vždy široký – koprofágní listorozí brouci, nález devonských vápenců, staropleistocenní netopýří fauna z Koněpruských jeskyní, hnízdění ledňáčka nebo sirkařství na Hořovicku a mnoho dalšího.

Za pouhých 60 Kč ho získáte na pokladně MČK. Neváhejte, zájem je velký.

Časopis je dlouhodobě vydáván za podpory Velkolomu Čertovy schody, a. s. Tmaň. Děkujeme!
Děkujeme také členům redakční rady za jejich významnou a nezištnou pomoc.

Časopis je vydáván nepřetržitě od roku 1976 a uveřejňuje především původní práce zabývající se geologickými, paleontologickými, karsologickými, archeologickými, biologickými, historickými, etnografickými a dalšími výzkumy na území Berounska, Českého krasu a přilehlé oblasti, nicméně je otevřen i pro příspěvky s blízkou tématikou z jiných regionů či ze zahraničí, zprávy z akcí, novinky, nálezové zprávy, recenze a anotace a další drobné příspěvky.

Časopis je možné zakoupit na pokladně Muzea Českého krasu v Berouně (Husovo nám. 87) v ceně 60 Kč nebo zaslat na dobírku (celková cena 170 Kč = časopis + poštovné + balné) po objednání na reditel(zavináč)muzeum-beroun.cz. Více o obsahu aktuálního ročníku naleznete níže. Informace o předchozích ročnících najdete na http://muzeum-beroun.cz
| Vytisknout tiskovou zprávu Vytisknout tiskovou zprávu