Jarní hrnčířské a řemeslné trhy

Ohlédnutí | 7. a 8. 5. 2011

Geopark Barrandien, Husovo nám. 87, Beroun

Dvoudenní přehlídka hrnčířů a řemeslníků. Trhy jsou proslulé dobrým jídlem a pitím. Nerozlučně k nim patří i pohodová vystoupení hudebních skupin.

Pro návštěvníky proslulých berounských řemeslných a hrnčířských trhů Muzeum Českého krasu každoročně připravuje jarmark tradičních řemesel pod širým nebem v prostorách expozice Geopark Barrandien. Tato expozice pod širým nebem tak navodí iluzi pracovišť dovedných mistrů hrnčířů, kovářů, dráteníků a dalších, dnes už téměř vymizelých řemesel. Příjemným doplňkem bývá prodejní nabídka koření, bižuterie, hraček a lahůdek české kuchyně.

Fotografie z jarního řemeslného jarmarku, 7. a 8. 5. 2011

Vážení trhovci,

v případě zájmu o zařazení do výběrového řízení na prodejní místo na dvoře Muzea Českého krasu (Geoparku Barrandien, Husovo nám. 87, Beroun) během jarních a podzimních hrnčířských trhů kontaktujte Mgr. Kláru Pilíkovou na e-mailu: etnograf(zavináč)muzeum-beroun.cz.

Geopark Barrandien - expozice pod širým nebem